{$lang.przejdz_do_tresci}

Ochrona róznorodnosci biologicznej na obszarach lesnych, w tym w ramach sieci Natura 2000 - promocja najlepszych praktyk

Szukaj

Aktualności

W wakacyjnym numerze Głosu Lasu ukazał się artykuł opisujący szkolenia organizowane przez Centrum Koordynacji Projektów  Środowiskowych.

więcej...

Tym razem poprosilismy uczestniczkę o opisanie swoich wrażeń z pobytu na szkoleniu poświęconym ochronie gadów. O to jak przebiegało szkolenie z punktu widzenia studentki leśnictwa z Koła Leśników SGGW Katarzyny Pleskot.

więcej...

W dniach 4-5 lipca br., w Środzie Wielkopolskiej, pracownicy Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych zorganizowali warsztaty dotyczące ochrony wybranych gatunków rzadkich owadów: chrząszczy saproksylicznych i błonkówek.

więcej...

W dniach 13-14 czerwca br., w Krynicy Górskiej, pracownicy Centrum Koordynacji Projektów Środowiskowych zorganizowali warsztaty z ochrony ptaków szponiastych.

więcej...

W ramach projektu Fundacji Wspierania Inicjatyw Ekologicznych "Misja Natura" utworzono Centrum Infromacji Natura 2000 (CIN).

więcej...

Kolejny etap realizacji zdjęć do filmów edukacyjnych dla projektu LIFE+ zakończony. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z planu.

więcej...

Serdecznie zapraszamy na drugą turę szkoleń. Od sierpnia do listopada odbędzie się 8 szkoleń poświęconych między innymi ochronie nietoperzy, kuraków leśnych oraz żubrów.

więcej...

W ramach projektu prowadzone są kolejne szkolenia dotyczące ochrony gatunków i siedlisk w oparciu o najlepsze praktyki!

więcej...

W dniach 6-7 czerwca br. w miejscowości Lipka,  odbyło się pierwsze szkolenie realizowane w ramach projektu Life+ koordynowanego przez CKPŚ

więcej...

Nasz cykl filmowy nabiera przyśpieszenia, w związku z czym mamy dla sympatyków najlepszych praktyk ochrony gatunków i siedlisk, nową porcję zdjęć prosto z planu odcinka o ochronie gadów.

więcej...

{$lang.przeczytaj_tresc_ponownie}

Projekt „Ochrona różnorodności biologicznej na obszarach leśnych, w tym w ramach sieci Natura 2000
– promocja najlepszych praktyk” (Best for Biodiversity) finansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach instrumentu finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Lasów Państwowych.

Centrum Koordynacji
Projektów Środowiskowych
,
ul. Stawki 2, piętro 20,
00-193 Warszawa
tel.: 22 318 70 82
fax.: 22 318 70 98
e-mail: centrum@ckps.lasy.gov.pl